مرجع تخصصی بازی و برنامه های کامپیوتری - آموزش,ترینر,کرک,دانلود,موبایل و هک
راهنمای کامل بازی مزرعه دار ۱ Back to Nature

برای مشاهده جدید ترین مطالب مرتبط با بازی مزرعه دار اینجا کلیک کنید


  

 

راهنمای بازی بسیار محبوب مزرعه دار 

 

 

معرفی 

 

بازی مزرعه دار یک بازی ماجراجویی است که روی پلتفرم پلی استیشن ۱ ارائه شده و از زمان ازائه تا کنون طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده و راهنمایی ها و کد های بسیاری برای آن ارائه سده که به دلیل ناکارامد بودن بر آن شدیم تا یک راهنمای کامل از آن برای شما درست کنیم 

 

این بازی بیشتر به دلیل قسمت های مخفی خود و وسعتی که بازیسازان برای عدم خسته کنندگی آن به آن داده اند محبوب شده است مثلا در بازی الهه های مختلفی وجود دارد که ملاقات با هر کدام نیازمند انجام کارهای خاصی است و هر کدام به نحوی به بازیباز کمک می کنند. مزرعه شما قابلیت ارتقا دادن را دارد و می توانید از حیوانات مختلفی نگه داری کنید ازدواج کرده و بچه دار شوید و طبق برخی شایعات به شهر بروید تا الان که من نتوانسته ام به شهر بروم ولی خوب برخی ادعا میکنند که پس از نه سال بازی ( نه سال بازی ) ! توانسته اند به شهر بروند 

ولی نکته جالب اینجاست که من حدود چندین سال که این بازی را بازی میکنم بیشتر از سه سال نتوانسته ام در بازی و روستا بمانم چه رسد به این که به شهر بروم و آن هم پس از نه سال!! 

 

شروع بازی 

 

پس از این که مراحل و شروع اولیه بازی را انجام دادید وارد مزرعه خود می شوید و با استفاده از ابزار آلاتی شروع به کار میکنید. 

شروع بازی در فصل بهار است و شهر دار شهر با شما صحبت کرده و به شما سه سال فرصت میدهد تا بتوانید مانند پدر بزرگتان شهرت کسب کنید.

 

در آغاز g500 پول دارید.(ج واحد پول است و احتمالا گولد می باشد)

۱-محصولات:

اول باید نام محصولات را شناخته و دانه های آن را از سوپر مارکت بخرید. Won دزد چینی نیز سبزیجات، میوه ها و گلهای عجیبی که در سوپر مارکت یافت نمیشود را با قیمت بسیار گران میفروشد. سبزیجاتی که در سوپر مارکت وجود دارد، ارزان میباشند، بنابراین سعی کنید در ابتدا از سوپر مارکت خرید کنید. در آغاز باید چوبهای نازک را با تبر خورد کرده و سپس علفهای هرز را با داس ببریدو زمینتان را شخم بزنید. میتوانید زمینتان را ۲X3 یا ۳X3 شخم بزنید. اگر ۳X3 شخم بزنید، مرکز زمین شخم زده را نمیتوانید آب دهید. تنها با بالا بردن درجه آبپاش(Watering Can) و یا با مراجعه به کارگرهای کوچک که در کلبه ای در پشت کلیسا زندگی میکنند میتوانید این کار را انجام دهید. اگر نمیتوانید از روش شخم زدن ۳×۳ استفاده کنید، یعنی درجه قدرت آبپاش شما کم است، از حالت ۲×۳ استفاده کنید تا بتوانید تمام نقاط شخم زده زمین را آب بپاشید. گاهی اوقات در محل شخم زده علفهای هرز میروید، که میتوانید با داس آنها را از بین ببرید. وقتی زمین را شخم زدید به سوپر مارکت رفته و بذر و دانه بخرید و آنها را در محل شخم زده بپاشید و به آنها آب بدهید که بعد از چند روز رشد خواهند کرد.
در اینجا لیستی از محصولات را برای شما گرد آورده ایم.

A: سوپر مارکت( در این جا میتوانید چیز هایی از جمله بذر بخرید )

۱-فصل بهار Spring
a-شلغم Turnip قیمت: ج۱۲۰
فروش برای هر محصول: ج۶۰
رشد مجدد: رشد نمیکند.
b- سیب زمینی Potato قیمت: ۱۵۰ج
فروش برای هر محصول: ۸۰ج
رشد مجدد: رشد نمیکند.
c- خیار Cucumber قیمت: ۲۰۰ج
فروش برای هر محصول: ۱۰۰ج
رشد مجدد: بعد از پنج روز

۲- فصل تابستان Summer
a- ذرت Corn قیمت: ۳۰۰ج
فروش برای هر محصول: ۱۰۰ج
رشد مجدد: بعد از پنج روز
b- گوجه فرنگی Tomato قیمت۲۰۰ج
فروش برای هر محصول: ۶۰ج رشد
مجدد: بعد از سه روز
Cـ Onion پیاز قیمت: ۱۵۰ج
فروش برای هر محصول: ۸۰ج
رشد مجدد: رشد نمیکند.

۳- پاییز Fall
a- چغندر Sweetpotato قیمت: ۳۰۰ج
فروش برای هر محصول: ۱۲۰ج رشد
مجدد: بعد از سه روز
b-Eggplant بادمجان قیمت: ۱۲۰ج
فروش برای هر محصول: ۸۰ج
رشد مجدد: بعد از سه روز
c- هویج Carrot قیمت: ۳۰۰ج
فروش برای هر محصول: ۱۲۰ج
رشد مجدد: رشد نمیکند.

۴- زمستان Winter:
در زمستان شما هیچ محصولی را نمیتوانید روی زمین شخم زده بکارید مگر اینکه یک گلخانه داشته باشید. همچنین میتوانید چیزهای دیگری را که به نظرتان با ارزش می آید در معدن بدست آورید. در ضمن همه روزها میتوانید به ماهیگیری بروید.

۵-همه فصلها بجز فصل زمستان:

علف را به غیر از فصل زمستان در همه فصلها میتوانید بکارید. علف وقتی به اندازه کافی رشد کرد میتوانید آنرا با
داس بریده و به عنوان علوفه برای گاو و گوسفندها استفاده کنید. همچنین میتوانید به دامهایتان اجازه دهید در زمین چرا کنند. با این کار علفها بهتر
رشد میکنند.

a- علف قیمت: ۵۰۰ج
قیمت فروش: نمیتوانید آنر بفروشید
رشد مجدد: نامعلوم علف هیچ موقع نمیمیرد.
بعد از فروش صد محصول میتوانید سه محصول مهم را بخرید.

بهار Spring
توت فرنگی Straw Berry قیمت۱۵۰ج فروش برای هر محصول: ۳۰ج
رشد مجدد: بعد از دو روز رشد میکند.

تابستان: Summer
کدوتنبل Pum Pkin قیمت: ۵۰۰ج
فروش برای هر محصول: ۲۵۰ج
رشد مجدد: رشد نمیکند.

پاییز Fall
اسفناج Spinack قیمت: ۲۰۰ج
فروش برای هر محصول: ۸۰ج
رشد مجدد: رشد نمیکند.
(Won محصولات دیگر هر فصل و گلهای رنگارنگ را میفروشد).
a- کلم پیچ Cabbage قیمت: ۵۰۰ج
فروش برای هر محصول: ۲۵۰ج
رشد مجدد: رشد نمیکند.
b- آناناس Pineapple قیمت: ۱۰۰۰ج
فروش محصول: ۵۰۰ج
رشد مجدد: بعد از پنج روز
Cـ فلفل سبز Green Pepper قیمت ۱۵۰ج فروش محصول: ۴۰ج
رشد مجدد: بعد از سه روز
d-گلMagic Red Flower قیمت: ۵۰۰ج
فروش: نمیتوانید بفروشید.
رشد مجدد: رشد نمیکند.
e-گل گربه صورتی Pink Cat Flower قیمت۰۰ج
فروش: نمیتوانید بفروشید.
رشد مجدد: رشد نمیکند.
f-گل کاغذی Toy Flower قیمت ۴۰۰ج
فروش برای هر محصول: نمیتوانید بفروشید.
رشد مجدد: رشد نمیکند.
g- پرتقال بم Orange Cup قیمت: ۱۰۰۰ج
فروش محصول: نمیتوانید بفروشید.
رشد مجدد: رشد نمیکند.

۳- با حیوانات اهلی میتوان ثروتمند شد:

حیوانات اهلی همگی رام هستند، شامل گاو، گوسفند، سگ، اسب، ماهی، مرغها. که شما را زود ثروتمند میسازند.

a- اسب Horse: شما میتوانید یک اسب کوچک، زیبا و دوست داشتنی را در شروع بازی در مزرعه Yodel Ranch ببینید.
بعد از اینکه اسب را در اختیار گرفتید میتوانید با اسبتان صحبت کرده و آنرا تمیز کنید. که هر روز باید این کار را انجام دهید. همچنین میتوانید به او
اجازه دهید تا در روزهای خوب و آفتابی، بیرون از استبل به بازی بپردازد. فقط آنرا در روزهای بارانی بیرون نیاورید. همچنین میتوانید چوبهایی را با فاصله در جلوی استبل بکارید تا اسب در روزهای بارانی بیرون نیاید. اسب در روزهای بارانی زیاد نمیتواند از مزرعه دور شود. بنابراین شما به راحتی میتوانید اورا یافته و به استبل برگردانید. بعد از یکسال اسب شما رشد کرده و بزرگتر میشود. میتوانید با استفاده از خورجین و زین، سوار اسب شده و در مسابقات اسب سواری شرکت کرده، از آن لذت ببرید. اگر میخواهید در مسابقات سوار کاری برنده شوید باید هر روز سوار اسب شده به اوآموزش بدهید. چیز خوبی که در بازی وجود دارد این استکه اسب شما به غذا احتیاج ندارد. فراموش نکنید، برای اینکه او را پیش خود بیاورید باید از سوت مخصوص اسب استفاده کنید.

b- سگ Dog: در ابتدا شما یک سگ کوچک بسیار زیبا در اختیار دارید که در آغاز بازی همراه شماست. احتیاج نیست به او غذا بدهید. فقط برای او سوت بزنید و هر روز یک بار اورا از زمین بلند کرده و دوباره زمین بگذارید. در یکی از روزها Won بطرف خانه شما میآید و برای سگ یک توپ بازی به قیمت ۱۰۰ج میآورد. میتوانید توپ را خریده و از آن برای آموزش سگ استفاده کنید. با این کار سگتان از سگهای دیگر سریعتر میشود و موقعی که برای گاوها و گوسفندها زنگوله میزنید او آنها را کنترل میکند. از دیدن مسابقه سگها در فستیوال نیز میتوانید لذت ببرید و اگر میخواهید در مسابقه برنده شوید اورا هر روز آموزش بدهید.

c-ماهی Fish: این یک نمونه جالب است. شما میتوانید حیواناتی خیلی کوچک و زیبا را از دریاچه با قلاب ماهیگیری گرفته و برای آنها از سوپر مارکت غذا تهیه کنید.غذای آنها ارزان بوده و محل نگهداری ماهیها در حوضچه میباشد. اگر تعداد ماهیها زیاد باشند بعد از بزرگ شدن با هم بازی میکنند. در زمستان برای ماهیها نمیتوانید غذا ببرید.

d-مرغ و جوجه ها Chicken: این حیوان عجیب را میتوانید از مرغداری واقع در مزرعه Poultry Farm بخرید. قیمت آن ۱۵۰۰ج میباشد. کافی است که تنها یک بار آن را بخرید. او هر روز برای شما تخم میگذارد و میتوانید یکی از تخمها را در محل جاگذاری تخم گذاشته تا بعد از چند روز تخم به جوجه تبدیل شود. شما باید هر روز به مرغتان غذا بدهید تا تخم بگذارد. میتوانید در قسمت چرخ آبی، سمت رودخانه رفته و یک دانه ذرت در آ‎نجا قرار داده، که هر بسته میوه ذرت برابر ده بسته غذای مرغ میباشد. تخم مرغ بعد از سه روز به جوجه تبدیل میشود. در ابتدا میتوانید پنج جوجه داشته باشید، اما اگر مرغداریتان را بزرگتر کنید تا ده مرغ هم میتوانید در مرغداری داشته باشید. اندازه تخم مرغها متفاوت میباشند. چیز دیگری که میتوانید از تخم مرغ درست کنید سس مایونز است که باید دستگاه مایونز درست کن را بخرید وآن بسیار ارزان است.

e-گاوها Cows: این حیوان بسیار شاد و زیبا میباشد و برای شما پول زیادی به همراه دارد، غذای آن نیز بسیار ارزان است. هر روز به او علوفه بدهید تا بزرگ شده، شیر بدهد. میتوانید گاو را به مزرعه هدایت کنید تا علف بخورند. با این کار علف نیز بهتر رشد میکند. وقتی گاوتان بزرگ شد میتوانید به او دارو تزریق کنید تا آبستن شود (C.M.Potion). در موقع حاملگی نمیتوانید از او شیر بگیرید. ظرف شیر و مقدار آن در حالتهای(قلبهای) مختلف تغییر میکند. او درجه های مختلفی از مقدار شیر میدهد که عبارتند از G-B-S-M . اگر در فستیوال مسابقات گاو برنده شوید گاو شما مقدار شیرش به درجه G میرسد. هر روز باید با او صحبت کنید، او را تمیز کرده و هر روز شیر او را بدوشید تا خوشحال شود.

f-گوسفندان Sheeps: آنها پشمهای گرم دارند و برایتان مفید هستند چون برای شما یک پتو درست میکنند. این حیوان بسیار شاد بوده و میتوانید از او پول بیشتری فراهم کنید (در صورتی که هر روز به او علوفه بدهید). هر هفته یک بار بعد از آنکه پشمها زیاد شدند میتوانید آنها را با قیچیClippers کوتاه کنید. بعد از آنکه دامداریتان را بزرگتر کردید میتوانید تا ۲۰ راس گاو و گوسفند داشته باشید. در روزهای بارانی دامهایتان را بیرون نبرید. در ضمن
مواظب باشید که سگ شما بیخود و بیجهت بطرف گاو و گوسفندها پارس نکند. باید سگتان را بخوبی تربیت کنید تا بموقع پارس کند. اگر این کار را نکنید قلب دامهایتان کاهش مییابد. موقعی که هوا بارانی یا طوفانی است دامها را در مکانهای خودشان نگهدارید. برای اینکار میتوانید از کارگرهای کوچک قبل از آنکه وضعیت هوا بد شود نیز کمک بگیرید. باید هر روز به تلویزیون نگاه کنید و وضعیت هوا را برای روز آینده بخاطر داشته باشید.

۴- مکانها و قسمتها در شهر Mineral Town
این قسمت بسیار مهم میباشد. شما باید مکانها را بخاطر داشته باشید تا در هنگام بازی دچار دردسر نشوید. اگر راهتان را گم کردید میتوانید با Select نقشه را باز کرده و جای مورد نظرتان را پیدا کنید. همچنین میتوانید جایی را که سگتان در آنجا قرار دارد را نیز پیدا کنید. در اینجا لیستی از مکانهای بازی را تهیه کرده ایم.

مزرعه The Farm: خانه شما در اینجا قرار دارد، جایی که شما میتوانید در آن استراحت کنید. در اینجا تلویزیون، تختخواب، یک ساعت، کتابخانه و مقداری اثاث دیگر وجود دارد. وقتی خانه تان را بزرگتر کردید میتوانید اضافه کنید مقداری وسائل از جمله تختخواب دیگر و آشپزخانه مجهز و کامل مرغداری The Henhouse: محل نگهداری و تغذیه مرغهایتان میباشد.

گاوداری The Barn: محل نگهداری و پرورش گاو و گوسفندها میباشد.
حوضچه ماهیFish Pond: محل نگهداری ماهی و هر روز باید به آنها غذا بدهید.
استبل Stable: محل نگهداری اسب. وقتی هوا بارانی است اسبتان را در استبل قرار دهید.
چیزهای دیگر: درخت سیب- در پائیز میتوانید روزی سه عدد سیب از درختتان برداشت کنید. همچنین هر روز میتوانید عسل از لانه زنبور در بالای درخت تهیه کنید. در لانه سگتان چیزی نمیتوانید قرار دهید.

بیرون از مزرعه-در بیرون از مزرعه شما خانه هایی وجود دارد که به معرفی آنها میپردازیم:
Aـ آهنگری Blacksmith: Saibra آهنگر و شاگردش در اینجا زندگی میکنند. ساعت کار آهنگری از ده صبح تا چهار بعد از ظهر میباشد. روزهای
پنجشنبه آهنگری تعطیل است.

آیتمها:

بالا بردن درجه ابزارها b- ابزار accessorios
c- دستگاه پنیر و مایونز درست کنی
B- نوشیدنی فروشی Ajawinery: manna و duke در اینجا زندگی میکنند. ساعت کار از ۹صبح تا ۱۲ظهر میباشد. شنبه تعطیل میباشد.

شهر Town: A- شمال شهر Northtown a- خانه Basil که anna و basil والدین Marry در آن زندگی میکنند.

b- کتابخانه Library: در اینجا میتوانید با مطالعه کتابهای مختلف به اطلاعاتتان بیفزایید. Marry در اینجا کار میکند. ساعت کار از ده صبح تا چهار بعد از ظهر میباشد. روزهای دوشنبه کتابخانه تعطیل است.

c- خانه Ellen: Ellen و Stu در اینجا زندگی میکنند. Stu برادر Elli میباشد. مادر بزرگشان از آنها نگهداری میکند.
خانه شهردار Thomas Mayores: شهردار در اینجا زندگی میکند. پلیس شهر Harris نیز اینجا زندگی میکند. Kana عکاس نیز در اینجا زندگی میکند.

B-غرب شهر West Town:
مسافرخانه Inn: Bardougs و Ann در اینجا زندگی میکنند. آنها غذاهای متنوعی میفروشند. Cliff نیز در اینجا اقامت دارد و Won مرد چینی نیز از ساعت ۱ بعد از ظهر در اینجا چیزهای عجیبی میفروشد. ساعت کار از هشت صبح تا نه شب میباشد.

C-جنوب شهر Southtown:
a-کلیسا Church: Pastor Carter در اینجا زندگی میکند و مراسم عروسی و عزاداری در اینجا برگذار میشود. ساعت کار نه صبح تا هشت شب

b-کارگرهای کوچک Harvest Sprites: آنها در پشت کلیسا، در کلبه ای کوچک زندگی میکنند و میتوانید از آنها در مورد مزرعه تان سئوال کنید.

D-شرق شهر East town:
a-سوپر مارکت Supermarket: Karen با والدینش Sasha و Jeff در اینجا زندگی میکنند. در اینجا میتوانید غذاها و سبزیجات و میوه های مختلف بخرید. ساعت کار از نه صبح تا پنج بعد از ظهر میباشد. یکشنبه و سه شنبه تعطیل است.

اجناس فروشی: سبزیجات Seeds – آرد Flour – روغن Oil – زرد چوبه Curry – کوفته برنجی Rice Ball – نان Breed – سبد Basket – کوله پشتی Ruck Suck – پر آبی Blue Feather – کاغذ کادو Wrapping Paper – غذای ماهی Fish
Feed

b- بیمارستان: Elli و دکتر در اینجا زندگی و کار میکنند. اگر مریض میباشید به اینجا رفته و خود را آزمایش کنید. دارو نیز از اینجا بخرید. ساعت کار از نه صبح تا چهار بعد از ظهر میباشد. روزهای چهار شنبه بسته است.

وسایل فروشی: دارو Bodigzer – داروهای شیمیایی TurboJolt

E- میدان شهر Rose Square:

میدان: اینجا مکان برگزاری مسابقات میباشد.
زباله دانی Trash Can: در اینجا آشغالهای ماهی را جمع آوری میکنند.
تابلو اعلانات Bulletin Board: اطلاعات تمام مسابقات در اینجا نصب میشود.

ساحل اسکله: Kai تابستانها در اینجا اقامت دارد. تابستانها میتوانید از اینجا غذا بخرید.

وسایل فروشی: a- بستنی قیفی Snowcone b- ذرت پخته شده Roastedcorn c- ماکارونی Pasta d- پیتزا Pizza e- آب Water b- Zack

خریدار نیز در اینجا زندگی میکند. C- اسکله Shore: در اینجا میتوانید ماهیگیری کنید.

بیرون شهر Outside The Towon:

مزرعه Yodel Ranch: May و پدر بزرگش Grand Pa در اینجا زندگی میکنند. آنها حیوانات و غذا برای گاو و گوسفند و همچنین داروهای حیوانات را میفروشند. ساعت کار از نه صبح تا سه بعد از ظهر میباشد. روزهای دوشنبه بسته است.

اجناس فروشی: a- علوفه Fodder b- Cow گاو c- گوسفند Sheep d- داروی حاملگی گاو C.M.Potion e- داروی حاملگی گوسفند

S.M.Potion f- داروی حیوانات Animals Medicine g- زنگوله Bell

مزرعه Poultry Farm: Popuri و برادرش Rick و مادر آنها Lilia در اینجا زندگی میکنند. آنها مرغ میفروشند و شما میتوانید مرغهایتان را در اینجا بفروشید. ساعت کار از ۱۲ ظهر تا چهار بعد از ظهر میباشد. روزهای یکشنبه تعطیل است.

وسایل فروشی: a- غذای مرغ Chicken Feed b- مرغ و جوجه Chicken c- غذا و داروی حیوانات Animal Medicine
C: خانه نجار Wood Cuter House: Gotz نجار و Lonisجهانگرد در اینجا زندگی میکنند. از اینجا میتوانید چوب بخرید. شما میتوانید مرغوبیت (درجه) خانه تان را بالا ببرید. همچنین میتوانید مرغداری و دامداریتان را بزرگتر کنید. در اینجا نیم تنه درختانی وجود دارد، بعد از اینکه درجه تبر شما کامل شد میتوانید این نیم تنه های درخت را ببرید. ساعت کار از نه صبح تا پنج بعد از ظهر میباشد. روزهای یکشنبه تعطیل است.

وسایل فروشی: a- چوب Lumber b: بالا بردن درجه خانه و دامداری و مرغداری.

D-حمام Hotspring
حمام: شما ساعتها میتوانید در اینجا استراحت و خستگیتان را در کنید. همچنین میتوانید تخم مرغ را در اینجا آب پز کنید.

آبشار و رودخانه Waterfall And River: در اینجا میتوانید ماهی بگیرید.

معدن Mine، پشت آبشار میباشد.
تپه مادر Mothers Hill – کنار تپه مادر، دریاچه Lake: از اینجا میتوانید ماهی بگیرید. درون تپه مادر یک مرتع علفزار بزرگ میباشد. در اینجا میتوانیدگلهای رنگارنگ و بسیار زیبایی جمع آوری کنید. درخت سدر: Cedartree و قله Summit که میتوانید برای مسابقات و حوادث به اینجا بیایید.
جزیره کوچک Small island: در زمستان اینجا یک معدن مخفی وجود دارد.  


شخصیتها و بازیکنان

 شما باید در این بازی افراد را بشناسید. در اینجا لیستی تهیه شده است.
خودتان و معشوقه های شما: که شامل Popuri- Karen- Ann- Marry- Elli میباشند.
Duck: او شوهر Manna میباشد و دخترش در قسمت چپ دهکده زندگی میکند، او در نوشیدنی فروشی کار میکند.
Manna: او همسر Duck میباشد. او زیاد صحبت میکند.
Sabira: او آهنگر است و با شاگردش Gray زندگی میکند و فلزات معدنی را بسیار دوست میدارد.
Gray: او شاگرد Sabira میباشد و رقیبی برای Marry است. او سعی میکن آهنگر از او راضی باشد. ایشان در مسافرخانه زندگی میکند.

Basil: او گیاهان را دوست دارد و شوهر Ann است. او دوست دارد به کوهستان برود. همچنین کتابهای زیادی در باره گیاهان دهکده میخواند.

Ann: او همسر Basil میباشد. او خیلی خوب است و دوست دارد بعد از ظهر ها در میدان شهر با دیگر زنان صحبت کند.

Ellen: او از ماما استفاده میکند. او مادر بزرگ Elli و Stu است و گلهای شاد را دوست دارد.
Stu: او برادر Elli و شاگرد Ellen و نوه اش میباشد. او یک کوچولوی پر جنب و جوش است و بازی با دیگران را بسیار دوست دارد.

Doctor: او با Elli در بیمارستان کار میکند و از او خوشش میآید.

Doug: او داخل مسافرخانه میباشد و پدر Ann است. او همیشه Ann را سرزنش میکند و او را برای کار کردن کوچک میداند.

Carter: او کشیش و در کلیسا است و با دیگران بسیار خوب است.

Cliff: او رقیبی برای Ann است. او واقعاً خوب است و در مسافرخانه زندگی میکند. بیشتر مواقع در کلیسا است.

Thomas: او شهر دار شهر است. میمون و سگ را بسیار دوست دارد و در خانه اش زندگی میکند. فقط موقعی که حیوانی را به او میدهید نگاهش کنید.

Harris: او یک پلیس است و هر روز به اینطرف آنطرف گشت میزند. حیوانات را دوست دارد و در خانه شهر دار زندگی میکند.

Kano: او عکاس است و زندگی انسانها و حیوانات را به تصویر میکشد. و در خانه شهردار زندگی میکند.

Zack: او خریدار میباشد و هر روز ساعت پنج بعد ازظهر به شهر میآید و خرید میکند. او در خانه اش واقع در ساحل زندگی میکند.

Barley: او در مزرعه Yodel Ranch با دختر بزرگش May میباشد.

May: او دوست دارد همیشه با Stu بازی کند.

Jeff: او پدر Karenو در سوپر مارکت فروشنده است.

Sasha: او همسر Jeff است و همیشه در مورد سوپر مارکت با شوهرش دعوا میکند.

Greg: او یک ماهیگیر است و میتواند به شما یک قلاب ماهیگیری بدهد. در تابستان میتوانید او را ببینید. او یک ماهی بزرگ را دوست دارد.

Lilia: در مزرعه Poultry Farm زندگی میکند. او مادر Popuri است، شوهر او هر روز برای خرید داروی حیوانات به خارج شهر میرود و هیچگاه در بازی او را نمیبینید.

Rick: او برادر Popuri است و فکر میکند واقعاً بچه است و Kai را دوست ندارد.

Kai: او به خرابکار شهر معروف است. بیشتر افراد از او نفرت دارند و همیشه تنها است.

Won چینی: او همیشه در ساعت ۱ بعد از ظهر در مسافرخانه اقامت دارد و چیزهای عجیبی میفروشد.

Gotz: او یک نجار است و در خانه اش نزدیک کوهستان زندگی میکند. او چوب هم میفروشد. خانواده او در طوفان و بوران مرده اند.

Louis: او با Gotz زندگی میکند و جهانگرد میباشد. او در باره زنبور عسل تحقیق میکند و عسل را بسیار دوست دارد.

Chef: کارگر قرمز. او غذا را زیاد دوست دارد. همه کارگان کوچک آرد را نیز دوست دارند.

Nappy: کارگر پرتقالی رنگ: او بازی کردن را بسیار دوست دارد.

Hoggy: کارگر زرد رنگ: او خوردن را دوست دارد.

Timid: کارگر سبز رنگ: او در باره هر چیزی صحبت میکند.

Staid: کارگر کوچک آبی رنگ: او آرد را دوست دارد.

Bold: کارگر بنفش رنگ: او کار کردن را دوست دارد.

Aqua: کارگر نیلی رنگ: او دوست دارد همیشه تمیز باشد. 

 

ابزارآلاتدر ابتدای بازی پنج ابزار کار دارید که شامل تبرAXe، آب پاش Watering can، چکشHammer، داس Sickle میباشند. میتوانید قدرت آنها را به حد بالا Maximum برسانید. در ضمن آنها را هیچ موقع بر سر حیوانات نکوبید.

آب پاش، Watering Can

از این وسیله برای آب دادن به گیاهان استفاده کنید. برای پر کردن آب پاش باید به حوضچه یا رودخانه و یا دریاچه بروید.

چوب ماهیگیری Fishing Rod

از این ابزار برای ماهی گرفتن در دریاچه و رودخانه یا حوضچه زیرزمینی استفاده نمایید. وقتی دکمه مربع را نگه دارید چوب را بداخل آب خواهید انداخت، بعد از چند ثانیه که چوب تکان خورد باید دکمه را رها کنید تا ببینید چیزی بدست آورده اید یا نه.

چگونه بدست بیاورید: در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه در ساعتهای هفت تا ده صبح به اسکله ساحل بروید. Greg آنجا خواهد بود، با او صحبت کنید. او از شما خواهد پرسید، آیا ماهیگیری را دوست دارید. شما باید به او جواب مثبت بدهید سپس به شما چوب ماهیگیری را خواهد داد. ( نکته: باید کوله پشتی شما جای خالی داشته باشد تا بتوانید آنرا بگیرید) او در بعد از ظهر بعضی از روزها در مواقعی یک سری وسایل دیگری میفروشد.

تیر کمان ماهیگیری Fishing Pole:
این وسیله بهتر از چوب ماهیگیری میباشد. پنجاه ماهی را در حوضچه ماهی خودتان قرار دهید (تعداد پنجاه ماهی زیاد مهم نیست، فقط تعدادی ماهی در اینجا قرار دهید تا بچه دار شوند و به پنجاه برسند) . Greg در یکی از روزها صبح زود پیش شما می آید، با او صحبت کنید تا برای شما یک استخر ماهی بسازد. ( کوله پشتی شما باید چند فضای خالی داشته باشد)

فرچه Brush:از این وسیله برای تمیز کردن حیواناتتان استفاده کنید. فقط برای سگ و مرغها نمیتوانید استفاده کنید. باید هر روز اسب و گاو و گوسفندهایتان را با آن تمیز کنید تا آنها سرحال باشند.

آنرا از آهنگری به قیمت ۸۰۰ سکه بخرید.

شیر دوش، Milker: از این وسیله برای دوشیدن شیر گاوهایتان استفاده کنید. با دکمه مربع در جلوی گاو استفاده کنید تا شیر گاو را بدوشد. آنرا از آهنگری به قیمت ۲۰۰۰ سکه بخرید.

قیچی Clipper: از این وسیله برای کوتاه کردن پشم گوسفندان استفاده کنید. با فشار دادن دکمه مربع پشم گوسفند قیچی میشود. آنرا از آهنگری به قیمت ۱۸۰۰ سکه بخرید.

زنگوله Bell: برای آنکه گاو و گوسفندان را به آسانی جابجا کنید از این وسیله استفاده کنید. اگر سگتان را خوب تربیت کنید با داشتن این وسیله به شما خیلی کمک میکند. آنرا در مزرعه Yodel Ranch(گاوداری) به قیمت ۵۰۰ سکه بخرید.

پر آبی Blue Feather:
اگر میخواهید با دختری ازدواج کنید، آنرا به او بدهید. این کار را موقعی باید انجام دهید که خانه تان بزرگ و کامل و همچنین قلب او کاملاً قرمز شده باشد. آنرا میتوانید به قیمت ۱۰۰۰سکه از سوپر مارکت یا به قیمت۳۰۰۰سکه از Won چینی تهیه کنید( آنرا بهیچ عنوان از Won نخرید).

۱۳- دستگاه سس مایونز درست کنی Mayonaise Maker: برای آنکه بتوانید این وسیله را بدست آورید باید درجه مرغداری شما بالا باشد(مرغداریتان بزرگ باشد). به آهنگری رفته با یک سنگ معدن الماس، و آنرا به قیمت ۲۰۰۰۰ سکه بخرید. تخم مرغها را در آن استفاده کنید تا به سس تبدیل شود.

۱۴- دستگاه کاموا درست کنی Yarn Maker: برای آنکه بتوانید این وسیله را بدست آورید باید درجه گاوداری شما کامل یعنی گاوداری شما بزرگ باشد. به آهنگری رفته، با یک سنگ معدن الماس آنرا به قیمت ۲۰۰۰۰ سکه بخرید.پشمهای قیچی شده گوسفندان را در این دستگاه استفاده کنید تا به پشم تبدیل شوند.

۱۵- دستگاه پنیر درست کنی Chesse Maker: برای بدست آوردن این وسیله باید گاوداری شما بزرگ باشد. شیرهای گاوتان را در این دستگاه استفاده کنید تا به پنیر تبدیل کند. برای خرید آن با یک سنگ معدن الماس به آهنگری رفته و آنرا به قیمت ۲۰۰۰۰ سکه خریداری کنید.

۱۶- جواهرات Jewelry: آنرا بعنوان هدیه به دخترها بدهید. جواهرات بسیار گران و خیلی مورد استفاده قرار میگیرند. بایک سنگ معدن نقره ای خاردار به آهنگری رفته و آنرا به قیمت ۱۰۰۰سکه بخرید.

۱۷- توپ بازی سگ Dogball: از این وسیله برای تربیت کردن سگتان استفاده کنید. این وسیله بسیار ارزان بوده و میتوانید آنرا به قیمت ۱۰۰ سکه در یکی ازفصلها و روزها از Won چینی بخرید.

۱۸- گلدان Vase: برای تزئین کردن خانه تان یک گل داخل آن قرار دهید. بعد از آنکه خانه تان بزرگ شد در یکی از روزها آنرا از Won به قیمت ۵۰۰۰سکه بخرید.

چگونه پیش برویم

اشپزی=۶% بزرگ کردن خانه و داشتن گلخانه=۱۰% داشتن۳۰ گاو گوسفند مرغ=۳۰%
زن و بچه دار شدن و کامل شدن ۱۰ قلب=۳۰% قلب سگ و اسب=۲۰%

در این بازی می بایستی سرعت عمل به کار برد:
۱=در بهار سال اول کامل کردن خانه (برداشتن گاو وگوسفند از یک سیو دیگه و فروختن ان به راحتی می تونید
در بهار سال اول خونه ی کامل داشته باشید و سه شنبه ها حتمآ به تلویزیون و با فشار دادن کلید چپ مواد لازم
برای تهیه ی غذاها را یادداشت کنید و بعدآ با تهیه ی وسایل اشپزی اون غذاها رو درست کنید. )

۲=در تابستان سال اول زن و بچه دار شدن.

۳=در پاییز و زمستان به قدر کافی فرصت دارید که ۱۰ قلب بچه را زیاد کنید البته من با جمع کردن سیب در
تابستان و نگهداری اون در یخچال به راحتی هر روز یک سیب به بچه می دادم که او خیلی دوست داشت.

یک روش:
برای زیاد کردن درصد وسایلتون مانند تبر و اب پاش و چکش و شخم زن رو با سنگ معدن هایی که جلوش مشخص شده ان سنگ ها را در معدن به دست اورید و با دادن ۵۰۰۰ جیل به پیرمرده که خونه اش نزدیک خون ی خودتونه(تبر یا … در دستتون باشه) وسنگ معدن مشخص شده رو بهش بدید تا بعد از سه روز درصد وسایلتون بیشتر بشه مثلآ با دادن سنگ نقره ای و۵۰۰۰ جیل به پیرمرد بدون اینکه قبلآ از تبر استفاده ای کرده باشید با قرمز شدن تبر می تونید با زدن ۶ ضربه به تنه ی درخت های داخل مزرعه تان اونها رو نابودکنید(برای رفتن به شهر این کار بایستی انجام بشه)از هر تنه ی درخت شش عدد چوب نیز به دست می اورید این کار را نیز برای چکش نیز انجام دهید تا سنگهای بزرگ رو نیز در مزرعه تان نابود کنید.  

 


برای مشاهده جدید ترین مطالب مرتبط با بازی مزرعه دار اینجا کلیک کنیدرفتن به شهر

برای رفتن به شهر بعضا گفته میشه باید کارهای خارقالعاده ای بکنی ولی معمولا بعضی از اونها رو نمیشه انجام داد و اصلا تو بازی نیست و وجود نداره ولی تو اکثر سایت ها این کار ها مشترک است : 

 هیچ خطایی نباید بکنی مثل:

مردن حیوانات

درست کردن غذای سوخته

و…

باید همه ی مسابقات و فستیوالا برنده شی

بایدبه تک تک افراد روز تولدشون هدیه بدی

زن و بچه داشته باشی

بچه ات بزرگ شده باشه و…..

در جوابتان باید بگم که خیر در اکسچینج فقط حیوانات رد و بدل میشه و هیچ کار خاصی انجام نمی ده

ولی به کمک اون می تونی تمام ده گاو و ده گوسفند و ده مرغ رو دارای نشان طلا بکنی
یعنی هر ده تا مرغ تخم طلا بگذارند

هر ده تا گاو شیر طلا داشته باشند.

هر ده تا گوسفند پشم طلا داشته باشند.

اگه می خواهی بری شهر فقط کافیه که

۱.همه ی مسابقات و فستیوال برنده بشی

۲.زن و بچه داشته باشی

۳. بچه ات بزرگ شده باشه

۴.باید به تک تک افراد روز تولدشون هدیه بدی

۵. اگر گناهی مرتکب شدی می تونی به کلیسا بری و در ته کلیسا در رو باز کنی وگزینه ی مربوط به گناهت

را انتخاب کنی تا فرشتگان تو را ببخشند وگناهت رو پاک کنند.مانند مردن حیوانات و.. 

 

این خلاصه ای از بازی بود و حالا به بخش های مخفی آن می پردازیم: 

 

بخش های مخفی 

 

لیست غذا ها

1.تخم مرغ آب پز=قابلمه-تخم مرغ

2.املت.=تخم مرغ-شیر-روغن-ماهی تابه

3.املت با برنج=تخم مرغ-شیر-روغن-توپ برنجی-ماهی تابه

4.بیسکو.یت=آرد-کره-تخم مرغ-هم زن-اجاق-شکر

5.سالاد=خیار-گوجه-هویج-کلم-چاقو

6.کلم سرخ کرده=کلم-روغن-ماهی تابهچاقو-سس

7.آب سیب=سیب-مخلوط کن (با عوض کردن میوه نوع آبمیوه نیز تغیر می کند

8.مربای انگور=انگور-قابلمه-شکر-عسل

9.غذایی دیگر=آناناس=انگور-هویج-خیار-کلم-هم زن-چاقو-شکر-سبزی

10.فلور=تخم مرغ-کلم-چاقو-ماهی تابه

11.برنج وقارچ=قارچ-توپ برنجی-نمک-سس

12.برنج دوستی=تخم مرغ-توپ برنجی-روغن-شکر-نمک-سس-ماهی تابه

13.برنج ترافل=ترافل-(در فصل بهار دیده میشود)توپ برنجی-سس-نمک

14.نون کشمشی=انگور-نون

15.بورد=گوجه-پیاز-هم زن-شکر-سرکه

16.ترشی شلغم=شلغم-سرکه-چاقو-شکر-نمک-سس

17.سیب زمینی سرخ کرده=سیب زمینی-سنگ-اجاقشکر نمک

18.بادمجان دوستی=بادمجان –ماهی تابه-شکر –سس

19.ماهی سرخ کرده=ماهی متوسط-ماهی تابه-نمک-سس

20.خورش اسفناج=اسفناج-قابلمه-سس

21.سوشی=ماهی بزرگ-چاقو

22.کره=شیر-هم زن

23.شیر داغ=شیر-قابلمه

24.نون وپنیر=نون-پنیر

25.سس کوچک=تخم مرغ کوچک-هم زن

26.سس متوسط=تخم مرغ متوسط-هم زن

27.سس بزرگ=تخم مرغ بزرگ-هم زن

28.سس طلایی=تخم مرغ طلایی-هم زن

29.کیک سیب=سیب-آرد-شکر-شیر-هم زن-مخلوط کن-اجاق-تخم مرغ

30.آبمیوه ی سبزیجات=خیار-کلم –هویج-هم زن

31.پاپ کرن=بلال-روغن-ماهی تابه-نمک

32.کاری=پودر کاری-توپ برنجی-قابلمه

در روز های سه شنبه می توانید از تلوزیون غذا های جدید یاد بگیرید  

 

 ---------------------------------------------------------

 قسمتهای مخفی بازی( الهه ها و غیره ):وقتی قلب Elli پرستاربیمارستان آبی رنگ میباشد، در روز چهارشنبه همان فصل به خانه مادربزرگ Ellen رفته و با Ellen صحبت کنید. به او شش عدد
سنگ معدن سبز Adminate بدهید تا او به شما یک توت فرنگی قدرتی بدهد.
سعی کنید دویست ماهی بفروشید. سپس با تیر کمان ماهیگیری Fishing Pole از دریاچه ماهی بگیرید. اما نمیتوانید ماهی بدست بیاورید. الهه
عشق ظاهر شده، به شما میگوید چه آرزویی دارید. نوشته دوم را انتخاب کنید تا پولی به میزان 999999 سکه بدست آورید.(البته ترینر ما از هر الهه ای بیشتر پول میده . به بخش آخر متن رجوع کنید )
تمام دموهای شخصیتهای بازی را ببینید. سپس به هر کدام یک غذای ماهی سرخ کرده Grilled Fish بدهید تا یک توت فرنگی قدرتی بدست آورید.
به دکتر بیمارستان پنج عدد علف آبی، و به شهر دار پنج دفعه میمون را نشان دهید، و به Elli پنج عدد گل قرمز جادویی، و به Mary پنج عدد سنگ
معدن آبی و سپس سه عدد ماهی متوسط بدهید تا توت فرنگی قدرتی کسب کنید.
قلب تمام پنچ دختر را قرمز کنید. سپس به هر کدام یک ساندویج فرانسوی French Fries بدهید تا یک توت فرنگی قدرتی بدست آورید.
دموی Goddes الهه زندگی و Kappa الهه عشق و Mino الهه محبت را ببینید. سپس به هر کدام از آنها یک توت فرنگی Straw Berry بدهید تا یک
Wool جامه پشمی بدست آورید.
برای دیدن الهه ویرانی، که یک میمون بزرگ است باید کارهای زیر را انجام دهید.
1- قلب تمام دخترها قرمز باشد.
2- تمام دموهای شخصیتهای بازی را دیده باشید.
3- تمام 10 عدد توت فرنگی قدرتی را بدست آورده باشید.
4- تمام ماهیهای افسانه ای را بدست آورده باشید.
5- دو قلاب ماهیگیری را همراه داشته باشید.
سپس در اول صبح وقتی از خانه بیرون می آیید، الهه ویرانی ظاهر میگردد. او شما را بسیار نیرومند کرده و یک کتاب به شما میدهد. کتاب را بدقت
بخوانید. او مجدداً بعد از سه روز ظاهر میشود و باید باو پاسخ دهید. برای پاسخ نوشته سوم را انتخاب کنید تا دارای قدرت الهه زندگی شوید.
پولها و طلاهای پشت دو معدن آبشار و زمستانی را جمع آوری کنید. سپس سعی کنید از حوضچه زیر زمینی مخفی معدن زمستانی با تیر کمان
ماهی بگیرید. Pelum Pico الهه تغییر شکل را ملاقات نمایید. با او صحبت کرده و نوشته دوم را انتخاب نمایید تا او به شما یک لباس بدهد.
به تمامی ساکنین دهکده در روزهای تولدشان هدیه بدهید. سپس بعد از آنکه در مسابقه جنگ مرغها برنده شدید، به این اشخاص هدیه های زیر را
بدهید.
1-Greg یک ماهی بزرگ Large Fish
2- Dougs یک غذای Sushi
3- Ann یک تخم مرغ آب پز
4- Mary یک سنگ معدن سبز
5- Elli داروی شیمیایی Bodigizer
6- Mayor Thomas سه عدد کیک
7- Doctor علف قرمز و آبی
8- Karen ساندویج فرانسوی و شربت
Pupori به او خرگوش نشان بدهید.
Basil ماهی متوسط
Barley چوب بزرگ Lumber
May یک سنجاب
برای آنکه الهه ساکنین شهر شوید باید کارهای زیر را انجام دهید.
صحنه الهه زندگی را ببینید.
صحنه عصبانی بودن Kaven از Rick.
عصبانی بودن Popuri از Rick.
زخمی شدن دست Stu و دادن چسب زخم به او.
سگتان باید بچه دار شود.
قلب تمام دختران را قرمز نمایید.
به Elli علف آبی بدهید.
به Ann تخم مرغ بدهید.
به Karen شربت Wine بدهید.
به May کاموا بدهید.
در فصل بهار بیش از صد عدد گل بکارید. وقتی آنها رشد کردند، Ann در یکی از روزها بدیدن شما می آید و با شما صحبت میکند. به او اجازه دهید
گلهای مورد علاقه اش را بچیند. او به شما یک توت فرنگی قدرتی خواهد داد.
وقتی Duke از شما درخواست کمک میکند، به او جواب مثبت بدهید. یک ماه برای او کار کنید تا به شما پول بسیار زیادی بدهد. سپس در یکی از
روزها Ann از شما برای ساعت پنج بعد از ظهر هر روز بمدت یک ماه سه عدد تخم مرغ میخواهد. برای او این کار را انجام دهید تا در انتها یک توت
فرنگی قدرتی بدست آورید.
تمام مسابقات را برنده شوید. سپس در مسابقه Harvest Festival به بالای نردبان رفته با تیر کمان ماهیگیری کنید تا یک کیسه برنج بدست آورید.
سپس این کیسه برنج را در مزرعه تان بکارید تا بعد از 19 روز سبز شود. سپس در یکی از روزها Gormet قاضی مسابقه آشپزی پیش شما می آید،
به او یک کیسه برنج هدیه بدهید تا او به شما 9 نمونه از بهترین غذاها را یاد بدهد. این غذاها را درست کنید و همراه خود داشته باشید. آنها را
پشت آبشار بیندازید تا الهه بدی ظاهر گردد. نوشته دوم را انتخاب کنید تا Gotz پیش شما بیاید. با او صحبت کنید تا الهه بدی نابود گردد و Gotz به
شما یک تبر جدید بدهد. بعد از اینکه درصد مزرعه تان را به 1000% رساندید، میتوانید شهردار شهر شوید. پیش Mayor Thomas رفته و با او صحبت
کنید. نوشته پنجم را انتخاب کنید تا او به شما یک کلاه بدهد. کلاه را از او بگیرید تا شما شهر دار شهر شوید.
نود و نه عسل جمع آوری کرده و هر روز به Louis سه عدد عسل بدهید تا در پایان تمام شدن عسلها، او به شما یک گل جادویی سبز بدهد. این
گل را در مزرعه تان بکارید و هر روز به آن آب بدهید تا بعد از هفت روز آنها رشد کنند. زنبورها زیاد میشوند و یک کندوی بزرگ عسل در کنار درختان
درست میکنند. با اینکار میتوانید روزی پنج مرتبه عسل جمع کنید که قیمت هر کدام برای فروش 3000 سکه میباشد، که با فروش آنها پول زیادی
بدست میآورید.
25 کیسه چای از کوتوله ها دریافت کنید و تمام این بیست و پنج کیسه را به الهه زندگی بدهید تا او به شما یک قیچی باغبانی بدهد.
هنگامی که ازدواج کردید، روز سالگرد ازدواج و روز تولد بچه و روز تولد خود و تولد همسرتان را بدانید تا یک توت فرنگی قدرتی بدست آورید.
برای گرفتن عروسک جادویی (magical toy loy) کارهای زیر را باید انجام دهید.
سه مرتبه در مسابقه اسب دوانی برنده شوید.
سه مرتبه در مسابقات سگها برنده شوید.
سه مرتبه در مسابقات گاوها برنده شوید.
سه مرتبه در مسابقه جنگ مرغها برنده شوید.
سه مرتبه در مسابقه گوسفندها برنده شوید.
سه مرتبه در مسابقه موزیک برنده شوید.
سه مرتبه در مسابقه غذا درست کنی برنده شوید.
سه عدد گل گربه صورتی همراه داشته باشید.
در اینجا استراتژی این بازی به انتها میرسد، اما هنوز میتواند خیلی از نکته ها و زوایای بازی نگفته مانده باشد که در حین بازی به آنها برخورد کرده و
با کمی سعی و دقت موفق به حل آنها خواهید شد.
بعد از پایان سه سال بدون آنکه دچار اشکال یا خطایی در بازی شده باشید، پدر بزرگتان به دهکده خواهد آمد و به شما سه انتخاب خواهد داد.
اقامت در دهکده Stay In My Townی
رفتن به شهر Go To King City
هیچ کدام Noting Else  

  

دهکده ای دیگر 

تو یکی از سایت ها به این مطلب عجیب هم برخوردم که براتون میزارم : 

 

شما باید از همه جاهاییکه میتوانید، ماهی بگیرید تا بطری حاوی نامه The Gods In Heaven را بدست آورید. ( البته اکثراً این بطری در
آبشار و حوضچه معدن زمستانی بدست می آید). با بدست آوردن این بطری مزرعه تان را آرایش دهید و تمامی مزرعه را شخم بزنید بطوریکه جز
چمن و محصول چیز دیگری نباشد. وقتی تمام محصولها را در فصل بهار کاشته و مزرعه را آرایش دادید Select را زده و سپس Start را بزنید و مزرعه
را کاملاً نگاه کنید و سپس دکمه مربع را بزنید تا تمام الهه های ویرانی- ترس- زندگی و الهه محبت در آسمان ظاهر شوند.
برای بدست آوردن مزرعه دیگر، وقتی با شهردار صحبت میکنید و او در مورد مزرعه تان سوال میکند یکبار دیگر با او صحبت کنید. اگر خیلی شاد بود،
در آغاز سال بعد وقتی برای شما نامه ای دیگر مینویسد باید بطرف خانه Gotz رفته و مزرعه جدید را با قیمت 50000 سکه از او بخرید. این مزرعه در
کنار خانه خودش میباشد.
برای بزرگ کردن حوضچه ماهیها باید سه قلاب ماهیگیری را داشته و 99 ماهی در حوضچه داشته باشید و در روز تولد Greg ( ماهیگیر) که در روز 29
بهار است به او 9 ماهی متوسط بدهید تا او در هر دفعه بگوید که در روز تولد تان یک چیز بخصوصی می آورد. در روز تولدتان او آمده و به شما سه
انتخاب میدهد. گزینه اول حوضچه ماهی بزرگ و گزینه دوم قلاب ماهیگیری ذغالی ( که فقط ماهی میگیرد) و گزینه سوم هیچ چیز میباشد.
برای اینکه پس از اتمام بازی تمام آیتمها را داشته باشید باید بازی را در طول سه سال با 100% تمام کرده و همچنین آیتمهای لازم را در حین بازی
بدست آورده باشید. از جمله: وسایل آشپزی، تمام محصولات 999، بزرگ کردن خانه و حوضچه ماهیگیری، داشتن چهار چوب ماهیگیری، اسب،
عکس قهرمانی اسب، عکس دسته جمعی اهالی دهکده، آسمان همیشه آبی، ظاهر کردن الهه های ویرانی، ترس، عشق و محبت و زندگی و…
در سال دوم مادر بزرگ Ellen در یکی از فصول هر هفته از شما نوعی پشم میخواهد، اگر شما آنها را برای مادر بزرگ Ellen تهیه کنید در فصل بهار
سال سوم الهه لباس در کنار خانه شما ظاهر شده و شما به همراه او به جایی ناشناخته میروید و دوباره به تپه مادر برمیگردید که او بشما
لباسهای Work Cloth( لباس کار)- Party Cloth( لباس مهمانی)- Woo Cloth( لباس خواستگاری)- Doit Cloth ( لباس سیاه) را میدهد. شما باید
در روزهای تولد افراد وقتی میخواهید به آنها هدیه بدهید با لباس مهمانی هدیه داده و در موقع کار لباس کار و بطور خودکار در زمستان لباس سیاه
را میپوشید و در روز تولدتان و همچنین در روز 14 زمستان لباس خوستگاری را بپوشید. اگر این کارها را بدرستی انجام دهید مادر بزرگ Ellen برای
شما و سگتان کفش پشمی میدوزد که در خانه آنرا میپوشید. 
 

ولی در این سوال شما (چگونه سگ ها رو به دست بیارم؟)بایستی ابتدا با karen ازدواج کنی .بعد درصد مزرعه ات بالای 95% باشه در سال سوم  روزی او به مریضی سختی مبتلا میشود که دکتر شما را وادار به رفتن به دهکده ای دیگر میکند. شما وقتی به
دهکده میروید مردمانی جدید خواهید دید، باید هرچه زودتر داروی Karen را پیدا کنید. برای اینکار باید بطرف شمال دهکده به Hospital رفته و برگ را
در آنجا به قیمت 1000 سکه بخرید. وقتی برمیگردید اتفاقات زیبایی را میبینید، از جمله: دیدن Won که توسط John پلیس دهکده دستگیر شده و
شما میتوانید به مجتمع سگها بروید که تابلوی بزرگی برسر درب آن با عکسی از صورت یک سگ میباشد. شما میتوانید دو سگ پلیسی را که زنجیر
نیز میتوان به آنها زد از آنجا بخرید. البته این سگها بسیار گران و برنگهای سیاه و قهوه ای بوده و با خریدنشان 4% به مزرعه تان اضافه میشود. 
 

و باز هم شهر... 

راستی کسایی که به شهر نمیرن :
آیا شما همه فصل ها رو با درجه Hard Worker تموم میکنید؟
آبا شما درجه فرمز و آبی هر فصلو x99 میکنین؟
آیا در همه فستیوال ها برنده میشین؟
آیا تمام آیتم ها (منظورم وسایل و .. که در جریان بازی به دست باید بیاری)رو به دست میارین؟
ایا همه چیز رو که جماوری کردید تا پایان سه سال به x99 میرسونین؟
آیا درصد مزرعه خودتونو به 100 میرسونین؟
آیا همه گاوها و گوسفنداتونو و مرغ هاتونو 10 قلب و طلایی میکنین؟
آیا همه الهه های بازی رو بیدار میکنین ؟
آیا زن و بچه دار شده و هدیه تولد همه را میدهین مخصوصن خوانواده خود؟
تمام توت فرنگی ها رو دارید؟ به همراه توت فرنگی مخصوص سبز رنگ؟
ایا همه در دهکده با شما دوست هستند ؟ آیا به دیگران خوبی کرده اید؟
آیا دمو های بازی را به درستی دنبال کرده اید؟-------------------------------------------------------------

دانلود بازی 

بازی هاروست مون رو میتونید از لینک زیر دریافت کنید و توجه کنید که ترینر ها و سیو بازی که در ادامه لینک هاشون رو می زارم روی همین ورژن کار میکنن و اگر شما بازی رو با مبدل Pcsxe وزژن 1 یا 2 بازی میکنید سیو و ترینر روی اونها هم کار میکنه.(ورژن های بالاتر هم  نباید مشکلی داشته باشه)

این هم لینک دانلودش برای کامپیوتر که جونم بالا اومد تا بین سایت های به درد نخور و مزخرف پیداش کنم ایشا... اگه شد که بازی رو فارسی کنم لینک دانلودش رو می زارم. لینک دانلود بازی: 

  حجم:82.5مگا بایت

 

  دانلود نرم افزار:

 

 

 

دانلود با لینک مستقیم

 

 

لینک کمکی(Hotfile)
  پسورد فایل فشرده : www.vatandownload.com

 

 

 

  منبع :   وطن دانلود www.vatandownload.com

 


----------------------------------------------------------------------------

دانلود ترینر بازی 

نوع : فایل exe

حجم : هر فایل 190 کیلو بایت  

منبع : شاهین سافت  Shahinsoft.blogsky.com  

 

پسورد : نیازی نیست   

ترینر بازی مزرعه دار  (Money)

  

ترینر بازی مزرعه دار (FPIR)

 

ترینر بازی مزرعه دار (FPIC)

 

ترینر بازی مزرعه دار (FPIT)

 

ترینر بازی مزرعه دار (Wood) 

 

 ترینر بازی مزرعه دار (1001 Medal)

 

راهنمای استفاده از ترینر : راهنمای استفاده از ترینر را هم میزاریم و توصیه می کنم حتما مطالعه کنید تا با مشکلی مواجه نشوید.

برای استفاده ابتدا ترینر مورد نظر را باز کرده و سپس بازی را اجرا کنید به همین سادگی.  

  

فقط اسم ترینر ها یه کم عجیب و غریب هست که الان میگم: 

99 تا از هر چیز در یخچال -------------------> Harvest moon Btn (FPIR).exe

99             //      کابینت ------------------>Harvest moon Btn(FPIC).exe

99         //         تولباکس ----------------->Harvest moon Btn (FPIT).exe

9999999G پول ----------------------------->Harvest moon Btn (Money).exe

999 هیزم ----------------------------------->Harvest moon Btn (Wood).exe

1001 مدال در مسابقه اسب سواری ------->Harvest moon Btn (HRF).exe

 که در اوایل بهار برگزار میشود

*** توجه *** 

اگر شما از آنتی ویروس استفاده میکنید ابتدا آنتی ویروس را غیر فعال کرده سپس فایل را دانلود و بعد فایل های ترینر را در White List آنتی ویروس قرار داده و بعد از آنها استفاده کنید در غیر اینصورت به احتمال زیاد آنتی ویروس فایل ها را پاک خواهد کرد.  

مخصوصا اگر آنتی ویروس شما از شرکت symantec باشد ( مثل Norton360 Norton internet Security , ...) بدون این که شما متوجه بشوید آن را حذف خواهد کرد 

*.و تنها راه استفاده از ترینر با داشتن آنتی ویروس های نورتون حذف کردن آنتی ویروس های نورتون است.*  

راهنما  استفاده از ترینر افزایش اشیا(داخل یخچال کابینت و تول باکس )

ابتدا ترینر را باز کرده

 

 سپس بازی را اجرا کنید 

 

داخل بازی شده و یخچال را باز کنید 

 

 

حالا هر چیزی را که می خواهید 99 تا از آن داشته باشد را انتخاب کرده و به اولین خانه یخچال ببرید( برای کابینت و تولباکس هم به همین ترتیب عمل کنید ) 

 

 

حالا 99 تا از آن  دارید 

 

 

دوستان برای فایل های ترینر زحمت زیادی کشیده شده است لطفا با ذکر منبع کپی کنید. 

 

دانلود سیو مزرعه دار 

 

این تصویر سیو من هست و اگر دوست داشتید دانلود کنید 

 

  

نوع فایل : data1.mem 

حجم : 128 کیلو بایت 

نکته : پس از دانلود در مسیر زیر کپی کنید: 

 Harvest moon/Save data 

 

 منبع : ShahinSoft.blogsky.com 

 

 پسورد : بدون نیاز به رمز عبور

دانلود سیو مزرعه دار  

 

کپی با ذکر منبع مجاز است

 

****لطفا نظر بدهید**** 

 

برچسب ها :دانلود ترینر.بازی سونی1.دانلود مزرعه دار1.دانلود ترینر مزرعه دار1.دانلود سیو مزرعه دار.راهنمای کامل . آموزش مزرعه دار . من آموزش مزرعه دار رو میخوام . چه جوری برم شهر . مزرعه دار آموزش کامل .نحوه رفتن به شهر در هاروست مون .هاروست مون 1 .بک تو نیچر . هاروست مون . ترینر هاروست مون. سیو هاروست مون . دانلود هاروست مون پلی 1 برای کامپیوتر . دانلود سیو هاروست مون .ترینر بازی های پلی1 . سیو پلی 1 . Pcsxe . emuolator playStation 1 .Harvest moon . trainer for harvest moon . save harvest moon Back to nature.Play 1


----------------------------------------------------------------------------


*نکته


مطلب بالا مربوط به یکسال پیش است و چون مطلب خوب و پرطرفداری بود ما هم حذفش نکردیم ولی مطالب مربوط به این بازی که شامل ترینر ها و فایل سیو میشه خیلی تغییرات و به روز رسانی داشته است به عنوان مثال ما تا به حال بیش از 40 ترینر برای این بازی ساخته ایم و 8 فایل سیو کامل نیز داریم + بسیاری ابزار ها و امکاناتی که ممکن است شما تا به حال ندیده باشید ما همه این ابزار ها را در نرم افزاری به نام Harvestmoon Tools V.1 جمع کردیم و برای دانلود قرار داده ایم

ولی چون به احتمال زیاد شما با جستجو در گوگل وارد این صفحه شده اید از این امکانات بی بهره می مانید


برای همین این قسمت را به این مطلب اضافه کردیم تا شما بدانید که مطالب جدید تری در شاهین سافت می یابید پس کمی در سایت ما جستجو نمایید لینک دانلود نرم افزار Harvestmoon Tools V.1 که با نام Harvestmoon Trainers V.5 مشهورتر است در زیر قرار داده شده است امیدواریم از مطالب ما نهایت استفاده را ببرید این مطلب در بهمن ماه سال 1392 به روز رسانی شده است.


برای دانلود ترینر های این بازی اینجا کلیک کنید


*نکته

----------------------------------------------------------------------------------

برای مشاهده جدید ترین مطالب مرتبط با بازی مزرعه دار اینجا کلیک کنید


جدیدترین تا بهمن سال 92 :


Harvestmoon Tools V.2 منتتشر شد!

نظرات (85)
جمعه 14 خرداد‌ماه سال 1395 ساعت 02:28 ب.ظ
امتیاز: 11 5
چهارشنبه 9 تیر‌ماه سال 1395 ساعت 02:10 ق.ظ
واقعا عالی بود خسته نباشی
امتیاز: 6 3
پنج‌شنبه 10 تیر‌ماه سال 1395 ساعت 11:24 ق.ظ
عالیهههههههه
امتیاز: 3 1
شنبه 12 تیر‌ماه سال 1395 ساعت 12:37 ق.ظ
تمام خاطرات خوش زندگیم همراه با این بازی بوده میبینمش اشکم در میاد
امتیاز: 9 1
یکشنبه 13 تیر‌ماه سال 1395 ساعت 06:09 ب.ظ
az treinere pul chejuri estefade konam.
امتیاز: 2 0
سه‌شنبه 15 تیر‌ماه سال 1395 ساعت 07:40 ب.ظ
سلام یادش بخیر این بازی من تازه بازی شروع کردم بدون هیچ کدی الان همه ماهی ها دارم مسابقه ها رو هم برنده شدم و به همه اهلی دهکده روز تولدشان کادو دادم و زن هم نگرفتم الان 20 زمستان هستم تا بعد ببینم چی میشه خواستید عکس هم از بازیم میذارم اگه کسی بیشتر از نوشته های سایت بلده بگه ببینم کجا میرسه بازی
امتیاز: 5 0
دوشنبه 21 تیر‌ماه سال 1395 ساعت 12:40 ب.ظ
بعد از 3سال شهردار اومد و گفت از مزرعه برو بیرون و بازی تموم شد...چیکار کنم؟
امتیاز: 5 0
یکشنبه 27 تیر‌ماه سال 1395 ساعت 07:57 ب.ظ
سلام
داداش دمت گرم عالی بود من خبلی دنبال ابن مطلب بودم اما بین خودمون میمونه این چیزایی که نوشتی از کتاب رمز پلی استیشن یک بود خدایی کاریی ندارم دمت گرم ولی من با این بازی این قسمت از کتاب رمز بزرگ شدم دمت گرم من بعد چن سال میخوام دوباره این بازی رو یازی کنم دنبال این مطلب میگشتم چون دوبار تا حالا کتاب رمزم رو گم کردم و این کتاب دیگه پیدا نمیشه
بازم دمت گرمیا علی
یکشنبه 27 تیر‌ماه سال 1395 ساعت 08:03 ب.ظ
بازم سلام
بچه ها خدایی من ادعام نمیشه ولی خدایی فک نکنم کسی مثل اینو بازی کرده این بازی خیلی ریزه کاری داره و تنها راه حرفه ای شدن توش اینکه از بچگی بازی کرده باشی من پلی استیشنم گم شد چن روز دیگه یکی دیگه میخرم و این بازی رو میترکونم من الان تو بازی سال چهرمم من خودم خیلی حرفه ای بازی کردم و کلی مطلب به مطلب های بالا اضافه کردم
یکشنبه 27 تیر‌ماه سال 1395 ساعت 08:06 ب.ظ
اها ربستی قابل توجه دوستانی که از بچگی اینو بازی کردن و با بازی کردن دوباره اشکشون در میاد باید بگم من کل اهنگ های این بازی رو با بهترین کیفیت گیر اوردم خیلی عالیین اشک منم دراوردن اگه خواستین بگین براتون بفرستم
جمعه 1 مرداد‌ماه سال 1395 ساعت 01:13 ب.ظ
دوستان عزیز اگه مایل بودید در مورد بازی با هم اصلاعات تبادل کنیم یا حرف بزنیم با اجازه مدیر سایت ایدی تلگرام میذارم خواستید اونجا میتونیم حرف بزنیم یا یک گروه مدیر درست کنه که اینم خوب میشه میشه با کمک هم ببینم میشه چیکار کنیم
این ایدی بنده هست
mnmn1000 تلگرام من هست خوشحال میشم دستان بیان
امتیاز: 7 3
جمعه 8 مرداد‌ماه سال 1395 ساعت 06:39 ب.ظ
من از بچگیم داشتم بازی می کردم هنوزم دارم بازی می کنم همراه خواهرم من دیوونه این بازی ام چون همراهش خاطره های زیادی دارم ممنونم خیلی خیلی زیاد
ولی نمی دونم چرا برای من دانلود نمی شه
امتیاز: 1 3
جمعه 8 مرداد‌ماه سال 1395 ساعت 11:06 ب.ظ
ممنون مشکلم رفع شد ولی ی چیز ی دیه ک می خواستم بگم فک کنم ماجرای رفتن ب شهر درست باشه چون من الان سال پنجم بازی ام و باز این برام عجیبه ک چطور ۱۰۰۰ درصد کنم ؟؟؟ من هنو ب صد در صدش نرسیدم چ برسه ب هزار !! :(
امتیاز: 1 1
شنبه 9 مرداد‌ماه سال 1395 ساعت 12:40 ق.ظ
سلام
دوسثان چطوری بازیمو سیو کنم که باز مجبور نشم از اول بازیش کنم ؟؟؟؟
امتیاز: 5 1
سه‌شنبه 12 مرداد‌ماه سال 1395 ساعت 01:23 ب.ظ
سلام من هاروست مون به شهر رفتم خیلی ساده است پایان بازی سه سال نیست بلکه ادامه داره اول کل محصولات 999 بجز پشم گوسفند گلوله کاموا همه گاوو گوسفند و مرغا طلایی کنین منم شهر قبول نداشتم تااینکه تو کتابخانه طبقه اولدوتا سند مهم داد یکی درباره مزرعه دیگر دومی دربارهمردی از شهر میاید شمارو به شهر میبره راهنمای کتاب درست ولی برای سی دی الی که پسر دختر باهمن یعنی سیدیاش جدانیستن هر سوالی داشتین به جمیل من بفرستید تا جواب بدم
امتیاز: 11 7
یکشنبه 17 مرداد‌ماه سال 1395 ساعت 04:05 ق.ظ
هی مرد... این بازی خداست.
یعنی سازندگانش خدان...
من که وسطاش خسته شدم... شاید 68 درصد بودم که دیدم دیگه نمیکشم :| دیگه ولش کردم :(
امتیاز: 3 6
جمعه 22 مرداد‌ماه سال 1395 ساعت 03:58 ب.ظ
اقا حمید جیمیلیتونو بدین لدفا
امتیاز: 1 1
سه‌شنبه 2 شهریور‌ماه سال 1395 ساعت 04:30 ق.ظ
سلام من این بازی رو تو گوشی نصب کردم اما کد تقلب رو نمیتونم نصبکنم میشه یاد بدین
امتیاز: 7 1
چهارشنبه 3 شهریور‌ماه سال 1395 ساعت 02:54 ق.ظ
من شونصدسساآاااله دارم بازی میکنم ول اصلا بجز آبشار،غار کوهستان و دریاچه،هیچ فرشته ای ندیدم.اصلنم یکی ازسیب قدرتی ها مونده ک بگیرم ولی نمیده دیگه...اگه میشه لیستی از غذاها بدید ک توی کتاب رمز نباشه ،مث همونایی ک آشپزه بعداز گررفتن گونی برنج بهت میده
امتیاز: 3 2
سه‌شنبه 9 شهریور‌ماه سال 1395 ساعت 12:49 ب.ظ
سلام خسته نباشید من چه طوری خونمون بزرگ کنم و چه طوری تو تابستون اول زن و بچه دار بشم لطفا را همایی کنید
امتیاز: 1 2
پنج‌شنبه 11 شهریور‌ماه سال 1395 ساعت 05:41 ب.ظ
سلام تروخدا بیاین تلگرام و کمکم کنین خییلی سوال دارم لطفا لطفا یه حرفه ای بیاد09332373072
امتیاز: 1 0
دوشنبه 15 شهریور‌ماه سال 1395 ساعت 03:47 ب.ظ
اقا من کمک می خوام مثلا الماس و سنگ معدن سبزو ابی که تو توضیحات گفته چرا تو معدن نیس اگه اونجا نیس پس کجا سنگ نقره ای خاردار چیه وسایلی مثله قابلمه و ماهی تابه رو از کجا باید بگیرم روز تولد افرادو از کجا بفهمم یکی جواب بده دیگه توروخدا
امتیاز: 4 1
سه‌شنبه 16 شهریور‌ماه سال 1395 ساعت 12:49 ب.ظ
سلام من 30 تا گاو و گوسفند دارم تمام سیب های قدرتی را دارم زن و بچه هم دارم و قلبشون ده تاست سگم و اسبم هم قلبشون ده تاست خانه و گلخانه هم دارم حدودا 60 غذا بلدم اما بازم درصدم 86 چرا
امتیاز: 2 2
جمعه 26 شهریور‌ماه سال 1395 ساعت 10:15 ب.ظ
سلام اقا سنگ معدن الماس سبزو باید از کجا بیارم تو معدن یه همچین چیزایی نیس فقط چندتا سنگ برای اپدیت ابزارا و یه سنگ جانکو پول هست چیز دیگه ای نیس راستی روز تولد افرادو از کجا بفهمم
امتیاز: 2 1
شنبه 27 شهریور‌ماه سال 1395 ساعت 04:47 ب.ظ
سلام

دوستانی که تمایل به عضویت در گروه تلگرام که در راستای رفع اشکال و پیشرف در بازی مزرعه دار خود هستن ایدی تلگرام خود را به ایمیل من ارسال کنن.

n.mlk@yahoo.com
امتیاز: 13 11
چهارشنبه 31 شهریور‌ماه سال 1395 ساعت 05:55 ب.ظ
سلام ببخشید زمانی ک بارلی اسب رو به من میده من یکسال ازش مراقبت میکنم ولی نمیتونم سوارش بشم توی توضیحت نوشته بود با استافاده از زین ولی زین رو کجا میشه پیدا کرد کسی میدونه؟؟؟
امتیاز: 1 0
شنبه 3 مهر‌ماه سال 1395 ساعت 10:50 ب.ظ
سلام عکس چیه رفتم تو میدون یکی داشت خودکشی میکرد نذاشتم حالا یه عکس بهم داده نمیدونم چیکارش کنم؟ کیفم و پر کرده
امتیاز: 2 0
شنبه 3 مهر‌ماه سال 1395 ساعت 10:56 ب.ظ
لطفا پاسخ گو باشید.سپاس
امتیاز: 3 1
یکشنبه 4 مهر‌ماه سال 1395 ساعت 06:29 ب.ظ
bayad beri to mosafer khone axo b khodesh bedi
امتیاز: 1 1
سه‌شنبه 13 مهر‌ماه سال 1395 ساعت 05:09 ب.ظ
سلام من همه ترینرها رو دانلود کردم ولی هیچ کدوم کار نمی کنه باز می کنم و وارد بازی می شم ولی فایده نداره چکار باید بکنم؟
امتیاز: 4 1
پنج‌شنبه 29 مهر‌ماه سال 1395 ساعت 02:43 ق.ظ
سلام
کسی میدونه محصول توت فرنگی چجوری بکارم
امتیاز: 2 0
جمعه 7 آبان‌ماه سال 1395 ساعت 12:47 ق.ظ
سلام سالار دمتتتتتت گرم دمت گرم ناموسا با این سایتت من عشقم هاروست مونه.فقط نتونستم برم شهر وگرنه همه کار کردم...فدات
امتیاز: 0 2
پاسخ:
:)
دوشنبه 17 آبان‌ماه سال 1395 ساعت 03:18 ب.ظ
سلام من سال سوم بازیم.با کارن ازدواج کردم والآن دو فصله که حامله اس.ولی هنوز بچم به دنیا نیومده چرا اینجوریه؟ باید چیکار کنم؟
امتیاز: 1 0
پاسخ:
سلام فک کنم یکسال یا 3 فصل طول میکشه
پنج‌شنبه 4 آذر‌ماه سال 1395 ساعت 06:02 ب.ظ
سلام

دوستانی که تمایل به عضویت در گروه تلگرام که در راستای رفع اشکال و پیشرف در بازی مزرعه دار خود هستن ایدی تلگرام خود را به ایمیل من ارسال کنن.

n.mlk@yahoo.com
امتیاز: 6 9
پاسخ:
سلام ، لطفا گروهتون رو در Tlplus.ir ثبت کنید
چهارشنبه 1 دی‌ماه سال 1395 ساعت 12:47 ب.ظ
ازگوشی دان میکنم چراروکامپیوترنصب نمیشه
امتیاز: 1 0
پاسخ:
سلام ، لطفا نسخه 5 ام را دانلود کنید
جمعه 3 دی‌ماه سال 1395 ساعت 06:45 ب.ظ
سلام ببخشید میخواستم بپرسم چطور میشه شکر پیدا کرد؟
امتیاز: 1 0
پاسخ:
سلام ، بعد از ارتقای خانه ، از فروشگاه تلوزیون ، آخرین چیزی که خریداری می کنید ادویه جات است که روی اپن آشپزخانه می آید ، نمک و شکر و ... توی همین پک هست
دوشنبه 6 دی‌ماه سال 1395 ساعت 11:19 ب.ظ
سلام خواهش میکنم از اعضای سایت بگن چطور وارد شهر بشیم و کمباین و...رو تهیه کنیم ممنون
امتیاز: 0 1
پاسخ:
سلام ، متاسفانه نمی تونید وارد شهر بشید :|
دوشنبه 13 دی‌ماه سال 1395 ساعت 11:36 ب.ظ
دوست عزیزی که دنبال الماس میگرده.اون تو معدن زمستانی در تپه مادر هستش.فقط زمستونا میتونی بری
امتیاز: 2 1
پاسخ:
سلام ، ممنون
سه‌شنبه 14 دی‌ماه سال 1395 ساعت 09:14 ق.ظ
و بقیه
اسب بعد از یه سال سواری میدهو اگه بعد از یه سال قلبش حداقل 4تا نباشه بارلی میبردش.توت فرنگی هم باید بقیه محصولات رو کاشته ودرو کرده باشید
امتیاز: 1 0
شنبه 25 دی‌ماه سال 1395 ساعت 04:36 ق.ظ
سلام یکی بمن بگه کارن یکشنبه ها کجاست نمیتونم پیداش کنم؟؟؟ :(
امتیاز: 1 1
پنج‌شنبه 7 بهمن‌ماه سال 1395 ساعت 08:53 ب.ظ
دوست عزیزی که میگی یکی خود کشی کرده جلو شو گرفتی بهش عکسو برگردون
امتیاز: 0 1
سه‌شنبه 12 بهمن‌ماه سال 1395 ساعت 03:29 ق.ظ
اسبه رو از کجاتحویل بگیرم چجوری؟؟؟راهنمایی کنین
امتیاز: 4 1
سه‌شنبه 12 بهمن‌ماه سال 1395 ساعت 11:42 ق.ظ
سلام من الان سال دومم قلب یکی از دختراهم قرمز شده اما واسه تکمیل کردن خونم پول خیلی زیادی میخوام راهی نیست سریع پولدار شد؟ممنون میشم پاسخ بدید
امتیاز: 2 0
جمعه 13 اسفند‌ماه سال 1395 ساعت 04:54 ب.ظ
سلام دوستان من سالهای زیادی این بازی رو داشتم و درگیرش بودم باید بگم شهر رفتن رویایی بیشتر نیست تو این نسخه بازی وجود نداره سازنده‌هاشم هیچوقت نگفتن قراره شهر بریم و کلیپهایی که از شهر رفتن تو اینترنت میبینید کار یه کلیپ ساز معروفه که رو بازیها ورزژن خودشو میسازه. پس خودتون رو درگیر نکنید.
امتیاز: 2 0
دوشنبه 28 فروردین‌ماه سال 1396 ساعت 08:06 ب.ظ
Salam
امتیاز: 1 1
دوشنبه 28 فروردین‌ماه سال 1396 ساعت 08:11 ب.ظ
سلام به همه کسی میدونه چه جوری باید اسب رو زین دار کرد؟
امتیاز: 1 0
یکشنبه 10 اردیبهشت‌ماه سال 1396 ساعت 04:12 ب.ظ
سلام....چرا وسط بازی یهو صفه تاریک میشه و از بازی بیرون میاد؟؟؟ لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه ... ممنون
امتیاز: 1 2
شنبه 16 اردیبهشت‌ماه سال 1396 ساعت 03:42 ق.ظ
شما که میگی تو همه فستیوال ها برنده بشیم میشه بگین چجوری عایا؟
ممنون میشم
امتیاز: 3 1
شنبه 23 اردیبهشت‌ماه سال 1396 ساعت 11:17 ق.ظ
سلام من تازه این بازیرو برا پلی استیشن ۱ خریدم زبانش ژاپنیه بلد نیستم ذخیره کنم چه کار کنم بگین برام لطفا
امتیاز: 1 0
جمعه 29 اردیبهشت‌ماه سال 1396 ساعت 07:31 ب.ظ
مال من این تلیر ها که دانلود میکنم میزنه نمیشه 10بار دانلود کردم میگه فایل باز نمیشه کمکم کنیدگریه:
امتیاز: 3 0

برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد
 
برگه‌ها
نظر سنجی
نظر شما در مورد شاهین سافت چیست؟
مشاهده نتیجه
این نظرسنجی در تاریخ پنج‌شنبه 27 خرداد‌ماه سال 1592 به اتمام خواهد رسید
نویسندگان
تقویم
خرداد 1397
شیدسچپج
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
آمار
بازدیدکنندگان : 2312046